Festiwal Zawodów w Krakowie

04-05-2023

| Czwartek

 

Uczniowie z naszej gminy na Festiwalu Zawodów w KrakowieW dniach 26-27 kwietnia 2023 r. w EXPO Kraków odbyła się X edycja Festiwalu Zawodów, którego organizatorem było Województwo Małopolskie. Wójta Gminy Zabierzów reprezentowała Ewelina Szlachta – Dyrektor GZEAS w Zabierzowie.

Na tegorocznym Festiwalu nie mogło zabraknąć naszych uczniów, którzy niebawem podejmą decyzję o wyborze szkoły ponadpodstawowej.

Festiwal jest miejscem spotkań uczniów, którzy podejmują decyzję o wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej, a tym samym zawodu jaki będą wykonywać w życiu. Uczniowie mogli się zapoznać z ofertą szkół branżowych z Małopolski, zobaczyć interaktywne prezentacje zawodów z różnych branż jak również porozmawiać ze starszymi kolegami, kształcącymi się w danym zawodzie.

W pierwszy dzień Festiwalu 26 kwietnia odbył się Quiz Wiedzy o Małopolsce. W związku z obchodami Roku Mikołaja Kopernika, tematem quizu był Mikołaj Kopernik. Wzięły w nim udział 184 osoby, a uczniowie klasy 8a Szkoły Podstawowej w Rząsce okazali się być najlepsi. Miejsce 1 zdobył Wiktor Hajdas a miejsce 3 Patrycja Siastała. Nagroda to bilet do Energylandii. Serdecznie gratulujemy. Wszystkich zainteresowanych szczegółami wydarzenia zapraszamy do odwiedzenia stron: www.zawodowa.malopolska.pl oraz www.zawodowa.pl #festiwalzawodów #malopolska

Na zdjęciach uczniowie szkół podstawowych z Bolechowic, Kobylan, Nielepic oraz Rząski. 

Kontakt:

Gminny Zespół Ekonomiczno-Administracyjny Szkół
w Zabierzowie
ul. Kolejowa 15
32-080 Zabierzów

fax.: 12 285-40-74

12 285-15-62

Masz pytania? Zadzwoń!

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies). Dowiedz się więcej